מורה פרטי למתמטיקה בגבעתיים

מורה פרטי למתמטיקה בגבעתייםהתלונות מהמורה של הבן שלכם לא מפסיקות להגיע ואתם רואים שהוא לא מצליח להשתלט לבד על החומר במתמטיקה? אם כך, הגיע הזמן לעשות משהו בנידון, ואני איש המקצוע שאליו כדאי לכם לפנות. מורה פרטי למתמטיקה בגבעתיים זו בחירה מצוינת בין אם מדובר על ילדים שמתמודדים עם מבחנים בתיכון ועם בגרויות ובין אם מדובר על אנשים מבוגרים שמנסים לסיים תואר כלשהו בהצלחה.

 

קוראים לי יוסף סואט ואצלי ב"נתינים להצלחה" תוכלו להיות בטוחים שהבן שלכם במקום הנכון. הניסיון שלי מוכיח שככל שמתחילים להתמודד מהר יותר עם הקושי כך התוצאה הסופית טובה יותר, אז למה שלא תפנו אלי עוד היום?

 

כיצד מורה פרטי למתמטיקה יכול לסייע?

בדרך כלל הקשיים בלימודים, ובמיוחד אם מדובר על תחום המתמטיקה, נובעים מסיבות כמו:

  • - מחסור פסיכולוגי
  • - חומר שהפסיד התלמיד ועליו להשלים
  • - חוסר הצלחה בעבר

 

לכן לפני הכול אני מקפיד לפגוש את התלמיד ולהבין מה בדיוק קרה ולמה עד עכשיו מתמטיקה תמיד היה נראה לו כמו מקצוע בלתי אפשרי. לאחר מכן אני מתחיל לעבוד עם כל תלמיד בצורה אחרת, בהתאם לקשיים שלו ובהתאם לנושאים שאיתם הוא צריך להתמודד. אחרי הרבה שנים שבהן אני עוסק בתחום הזה אני בטוח שגם במקרה של הבן שלכם אוכל לסייע ולגרום לו לצלוח כמו שצריך את כל הבחינות. התחלתי לעבוד בתור מורה פרטי כבר בשנת 2002, כך שאם יש משהו שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו, זה שלא חסר לי ניסיון ואיתי הבן שלכם בידיים טובות.