מורה פרטי לסטטיסטיקה, ייעוץ סטטיסטי

מספר הסטודנטים בארץ אשר לומדים קורסים בסטטיסטיקה במוסדות להשכלה גבוהה הינו גבוה מאוד. מורה פרטי לסטטיסטיקה, יש לציין, כי לא מדובר רק בסטודנטים אשר לומדים מתמטיקה או סטטיסטיקה.

 

גם בתארים כדוגמת כלכלה, חשבונאות , מערכות מידע ומקצועות ההנדסה למיניהם קורסי הסטטיסטיקה הם חלק בלתי נפרד מהתואר והקורסים הינם חובה לסטודנטים.

 

קורס סטטיסטיקה הוא אינו קורס קל שאפשר להקל עימו ראש. אם תבצעו סקר בקרב סטודנטים אשר למדו קורס סטטיסטיקה, תוכלו לגלות שרבים מהסטודנטים היו צריכים להשקיע שעות רבות וחלקם אפילו נעזרו במורה פרטי לסטטיסטיקה על מנת לעבור את הקורס בהצלחה.

מורה פרטי לסטטיסטיקה

 

ייעוץ סטטיסטי ומתן שירותי מורה פרטי לסטטיסטיקה

השירות הניתן ע"י יוסי סואט הינו שיעורי עזר בתחומים השונים בסטטיסטיקה וכן בניתוח וייעוץ סטטיסטי.

 

שיעורי העזר ניתנים בבית של הסטודנט וכל שיעור הוא באורך שעה שלמה ( 60 דקות ).

השיעורים הניתנים הינם בתחומים הבאים הבאים: קורס מבוא לסטטיסטיקה א', קורס מבוא לסטטיסטיקה ב' , קורס סטטיסטיקה ג' וב-SPSS.

 

הייעוץ הסטטיסטי מתמקד בעיקרו בתכנון מחקר, בניית שאלוני מחקר, בחירת המשתנים במחקר והשערות המחקר, בניתוחם וארגון הנתונים וכלה בכתיבת דו"חות סטטיסטים שאשר משתלבים בעבודות הגמר לדוגמה, עבודה סמינריונית או עבודת תזה. ייעוץ סטטיסטי וניתוח הנתונים משתמש בעיקר ב-SPSS תוך כדי הסתייעות בתוכנת ה- excell להצגה גרפית של המידע הרלוונטי.

אם אתם זקוקים לעזרה בכתיבת עבודות אקדמיות, סיוע בסטטיסטיקה או שיעורי עזר במתמטיקה- יוסי סואט הוא הכתובת שלכם. צרו קשר עם יוסי סואט בפרטים המופיעים להלן.

לפרטים ויצירת קשר : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.ובטלפון : 054-2554210

 ייעוץ סטטיסטי