מורה פרטי למתמטיקה בראשון לציון

מורה פרטי למתמטיקה בראשון לציוןאתם רואים שהבת שלכם מתקשה להתמודד עם מבחנים במתמטיקה והייתם רוצים לעזור לה? מעוניינים לעשות הכול כדי שהיא כן תוכל לגשת למבחן הבגרות הכולל חמש יחידות? אם כך, יכול להיות שכל מה שהבת שלכם צריכה זה מורה פרטי למתמטיקה בראשון לציון, ואם אתם מחפשים את המורה הטוב ביותר שיש, הינה אני כאן!

 

קוראים לי יוסף סואט ומשנת 2002 אני עוסק בכל מה שקשור להוראה פרטית במתמטיקה. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאיתי:

  • - הבת שלכם בידיים טובות
  • - הבת שלכם תצליח במבחן הקרוב


הניסיון שלי מוכיח שהרבה פעמים הקשיים במתמטיקה נובעים מחוסר הצלחה בעבר, מפערים שנוצרו וקשה לתלמידים להשלים אותם או מכל מיני סיבות דומות. אומנם חשוב לי להבין למה הבת שלכם מתקשה ולזהות איפה בדיוק נמצא הקושי, אך מייד לאחר מכן אוכל להתחיל לפעול כדי לסייע לה.

מורה פרטי למתמטיקה עם ניסיון וסבלנות

לא אחת קורה שילדים בגיל ההתבגרות, שצריכים להתמודד עם קשיים במתמטיקה ומבחנים, מתמודדים גם עם עוד תופעות, הורמונים וגיל שלא קל לעבור. לכן חשוב לפנות רק אל מורה למתמטיקה שיש לו הרבה ניסיון ואהבה לאנשים, כי ללמוד מתמטיקה בצורה פרטית עם אדם שאינו לבבי, אדיב ומקצועי זו חוויה לא מוצלחת. זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות דווקא אלי, כי אני מבטיח להגיע לכל שיעור עם הרבה בסבלנות ואדיבות. השיעורים מתקיימים בבית התלמיד ובכל פעם לוקחים שעה, כך שאתם תראו שהתוצאה הסופית תהייה שהבת שלכם תצליח בצורה נפלאה במתמטיקה.